T: 58 661 88 02

*

Wydarzenia


14-15/07/2016  Akademia Makijażu Sothys. Pani Kamila Pawlak, wizażystka gwiazd w Loui

6-7/04/2016  Akademia Makijażu Sothys. Pani Kamila Pawlak, wizażystka gwiazd w Loui

21/03/2014  Ekskluzywny pokaz mody w Grand Hotelu w Sopocie

W  piątkowy wiosenny wieczór w jednym z najbardziej znanych hoteli w Sopocie odbyło się modowe przywitanie wiosny. Versace, Escada Sport, Patrizia Pepe, Kate&Kate to tylko jedne z licznych marek, które ukazały zaproszonym gościom swoje najnowsze kolekcje.Loui prezentowało się na ekskluzywnym pokazie na zaproszenie magazynu „Dolce Vita”.

11/01/2014  Uroczysta prezentacja Diego Dalla Palma w hotelu Haffner w Sopocie

Ekskluzywną markę, która na stałe zagości w Loui przybliżyła Klientom salonu pani Grażyna Zych, przedstawiciel diego dalla palma rvb skinlab professional. Gościem specjalnym imprezy była dziennikarka i prezenterka TVP, pani Anna Popek. Pani Anna podkreśliła wagę holistycznego podejścia do dbania o zdrowie i urodę, wpisując się tym samym w misję Loui. Zaprezentowała również napisaną wspólnie z siostrą książkę pt.”Siostry gotują”.
Na zakończenie rozlosowano wiele nagród, a były nimi zestawy kosmetyków oraz zabiegi kosmetyczne Diego Dalla Palma. Nie zabrakło też czasu na autografy i rozmowę w miłej atmosferze.

20/10/2011  Klub miłośników Bioline

Wyjątkowy Klub dla Wyjątkowych Osób. Było co świętować:) Trenerka marki, pani Marta zaprezentowała odmładzający zabieg Bioline Seductage 3D, przybliżyła też temat nanonośników i roślinnych komórek macierzystych.