T: 58 661 88 02

ZdrowieDIETETYCZKA


Emilia Szpanka jest wykwalifikowanym dietetykiem, absolwentką studiów magisterskich Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka.
Już w czasie studiów rozwijała swoje zainteresowania związanie ze zdrowym żywieniem współpracując z fundacją EneDueRabe oraz uczestnicząc w „Pikniku na Zdrowie”. W roku 2011 współpracowała również z marką Lirene jako specjalista – dietetyk w programie „Ciało na 5 w 5 tygodni”, udzielając porad dietetycznych oraz opracowując specjalistyczne jadłospisy. Autorka wielu artykułów z zakresu zdrowej diety oraz zdrowego stylu życia. Od roku 2013 współpracuje z Poradnią Leczenia Nadwagi i Otyłości.
Prywatnie jest bardzo ciepła i energiczna. Pełna optymizmu i zarażająca dobrą energią. Gołym okiem widać, że kocha to co robi.
Przy pierwszej wizycie zostanie przeprowadzony wywiad, badanie składu i masy ciała, dobrana indywidualnie tygodniowa dieta, którą powtarza się w drugim tygodniu.  Kolejne wizyty to kontrola postępów,ponowne badanie składu i masy ciała, dieta tygodniowa, która ponownie powtarza się w drugim tyg.
CENA:  1 wizyta 1h 160 zl.
Kolejne wizyty 30-45 mim 120 zl.